Выберите клуб
Московский проспект, 256-Б, ТЦ Экватор, 3-й этаж
Пн - Сб с 8:00 до 22:00
Вс с 9:00 до 19:00
Fitness drive
Татьяна Батищева
Пн, Ср, Пт - 09.00 Вт, Чт 09.30
Зал фитнеса 2
Step–aerobic
Ольга Клочко
Пн, Ср, Пт - 19.00
Зал фитнеса 1
PILATES
Ольга Клочко
Пн, Ср, Пт - 10.00
Зал фитнеса 1
FITNESS MIX
Александра Солодовникова
Пн, Ср, Пт - 09:45 Вт, Чт - 19.00 Сб - 09.00
Зал фитнеса 1
CHILDREN'S DEVELOPING TRAINING
Виктория Здор
Пн, Ср, - 17.00, 18.00
Зал фитнеса 2
INTERVAL TRAINING
Виктория Сытникова
Пн, Ср, Пт - 20.00
Зал фитнеса 1
CROSSFIT
Сергей Синицкий
Пн, Ср, Пт - 09.00, 18.00, 19.30
Зона CrossFit&TRX
FUNCTIONAL TRAINING
Александра Солодовникова
Вт, Чт - 20.00, Сб - 10.00
Зона CrossFit&TRX
BELLY DANCE
Анна Байрактар
Пн, Ср, Пт - 19.00
Зал фитнеса 2
PILATES+STRETCHING
Валерия Васькова
Пн, Ср, Пт – 18.00,
Вт, Чт - 19.00, Сб - 12.00
Зал фитнеса 3
POLE KIDS от 6 до 12 лет
Анна Кочина
Пн, Ср, Пт – 16.00, 17.00, 18.00
Елена Смирнова
Вт, Чт – 17.00,
Сб – 13.00
Зал POLE DANCE
POLE SPORT
Елена Смирнова
Вт,Чт-18.00, 19.30
Сб-14.30
Зал POLE DANCE
POLE DANCE EXOTIC
Елена Смирнова
Пн, Ср, Пт - 19:30
Зал POLE DANCE
ZUMBA-ФИТНЕС
Полина Фесенко
Вт, Чт - 20.00 Сб - 15.00
Зал 1
FITBALL
Наталия Трошина
Вт, Чт - 19.30 Сб - 15.00
Зал фитнеса 2
PILATES
Марина Проскурина
Пн, Ср, Пт - 20.00
Вт, Чт, Сб - 08.15
Зал фитнеса 2
Mix intensive
Пн, Ср, Пт-08.30
Зал фитнеса 1
BREAKDANCE от 7 лет
Григоренко Денис
Вт, Чт - 16.00
Зал фитнеса 2
BOXING
Денис Гетманцев
Пн, Ср, Пт - 17:00 (дети)
Пн, Ср, Пт - 19:00 (взрослые)
Зона бокса
HATHA-YOGA
Екатерина Озерова
Вт, Чт, Пт - 10.00 Пн, Ср, Пт - 20.00
Зал фитнеса 3
JUDO от 4 до 10 лет
Сергей Шевченко
Пн, Ср, Пт - 15.30 (старшая группа)
Пн, Ср, Пт -17.00 (средняя группа)
Пн, Ср, Пт -18.00 (младшая группа)
Зал фитнеса 1
CLASSES FOR PREGNANT WOMEN
Елизавета Гладкова
Пн, Ср, Пт - 16.00
Зал фитнеса 3
FITNESS MIX FUSION
Ольга Клочко
Вт, Чт - 9:15, 18:30
Сб – 9:00
зал 2
Сlassic children's choreography+contemporary
Анна Данилова
Вт, Чт - 16.00 (от 3 до 6 лет), Вт, Чт -17.00 (от 6 до 10 лет) Сб-11.00 (от 6 до 10 лет)
Slow fitness
Ольга Клочко
Вт, Чт - 17.30
Сб - 10:00 (зал 2)
Hip-Hop от 7 лет
Чикнаверова Мария
Пн, Ср, Пт - 19.00
(зал 3)
TBW (Total body workout)
Наталия Трошина
Вт ,Чт -20.30
(зал 2)
Body ballet
Анна Данилова
Вт, Чт - 20.00, Сб – 12.00
(зал 3)
Rhythmic Gymnastics
от 3 до 10 лет
Кравцова Дарина
Вт, Чт - 17.00< (зал 1)
Ср, Пт - 17.00 (1 зал)
TRX
Костылева Александра
Вт, Чт-19.00, Сб - 11.00
(зона CrossFit)
Fitness Mix
Валерия Васькова
Вт, Чт - 18.00, Сб - 11.00
Зал 1
ANTI-STRESS
Полина Фесенко
Вт, Чт -18.00
Зал 3
Functional combomix
Александра Солодовникова
Вт, Чт -18.00, Сб - 10.00
Зал CrossFit
KICKBOXING
Головин Денис
Вт, Чт – 18:30
Сб - 12:00
Сircular training
Семен Казанцев
Вт, Чт - 09.30
CROSSFIT
Владимир Пижук
Вт, Чт – 17.00
Сб – 9:00
Зона CrossFit&TRX
Step and Sculpt
Ольга Клочко
Пн, Ср, Пт – 18.00
Зал 1
MODERN CONTEMPORARY
от 11 до 14 лет
Анна Данилова
Уровень: начинающие
Пн, Ср, Пт - 17.00
Зал фитнеса 3
HATHA-YOGA
Федченко Дмитрий
Пн, Ср, Пт - 08.30
Зал фитнеса 3
Окружная дорога 4А, ТЦ Магелан, 1-й этаж
Пн - Сб с 8:00 до 22:00
Вс с 9:00 до 19:00

TRX
Волков Владислав
Пн, Ср, Пт - 18:00, 19:00
KUDO
Стрельченко Александр
Пн, Ср, Пт - 17:30 (группа 8-14 лет)
Пн, Ср, Пт - 19:00 (взрослые)
BOXING
Юхно Юрий
Пн, Ср, Пт - 19:00
KICKBOXING
Мамедов Марат
Вт, Чт - 19:00
Сб - 12:00
FITNESS MIX
Борох Наталья
Пн, Ср, Пт - 9:00
Зал фитнеса 1
Сб - 10:00
Зал фитнеса 2
Вт, Чт - 18:30
Зал фитнеса 3
RHYTHMIC GYMNASTICS
Ильченко Юлия
Ср, Пт - с 17:00 до 18:00 (до 12 лет)
Идет набор в группу
Зал фитнеса 1
CROSSFIT
Синицкий Сергей
Вт, Чт - 18:00, 19:00
Сб - 11:00
ZUMBA weekend
Шпаркий Татьяна
Сб 11:00-13:00
Зал фитнеса 2
Айкидо
Тимофеенко Андрей
Вт, Чт - 16:00, 17:00
Сб – 17:00, 18:00 (дети)
Вт, Чт – 20:00 (взрослые)
STRETCHING
Остапек Ирина
Вт - 18:00
Зал фитнеса 3
Чт - 18:00
Сб - 13:00
Зал фитнеса 2
CHILDREN'S FITNESS (+DANCE)
Остапек Ирина
Вт - 17:00
Зал фитнеса 3
Чт - 17:00
Сб - 12:00
Зал фитнеса 2
POWER MIX
Ананченко Анна
Пн, Ср, Пт - 19:30
Зал фитнеса 2
ABL
Ананченко Анна
Пн, Ср, Пт -18.30
(2 зал)
Pilates
Ананченко Анна
Пн, Ср, Пт -20.30 (2 зал)
Зал фитнеса 2
YOGA
Козуб Александр
Вт, Чт, Сб - 9:00
Зал фитнеса 1
БАЧАТА
Винник Игорь
Пн, Ср, Пт 20:00
Зал фитнеса 3
POWER FUNCTIONAL
Балабай Екатерина
Вт, Чт 19:30
Сб - 11:00
Зал фитнеса 1
Break Dance
Всеволод Пак
Вт, Чт - 16.00
Зал фитнеса 1
AERO DANCE
Юлия Бондарь
Вт, Чт - 18.00
Зал фитнеса 1
POWER-STRETCHING
Юлия Бондарь
Вт, Чт - 19.00
Зал фитнеса 3

ул.Cтарониколаевская дорога, 101

«15 липня фітнес центр KING розпочинає працювати у тестовому режимі за адресою:
ТРЦ Victoria Gardens, вул. Кульпарківська, 226А.
Фітнес-центр KING - це 3000 квадратних метрів спорту, які дають Вам масу можливостей!
Величезна тренажерна зала 2000 квадратних метрів, професійне обладнання, кардіозона, зона TRX & Cross Fit, зона боксу, різноманітні групові напрямки для дітей та дорослих, a також косметологічні і масажні кабінети, солярій, сауна, лаунж-зона, бар.
Запрошуємо на тренування!»

ТРК VICTORIA GARDENS, ул. Кульпарковская, 226А

Запрошуємо Вас в фітнес-центр KING за адресою:

ТРЦ Victoria Gardens, вул. Кульпарківська, 226А.

Фітнес-центр KING - це 3000 квадратних метрів спорту, які дають Вам масу можливостей!

Величезна тренажерна зала 2000 квадратних метрів, професійне обладнання, кардіозона, зона TRX & Cross Fit, зона боксу, різноманітні групові напрямки для дітей та дорослих, a також косметологічні і масажні кабінети, солярій, сауна, лаунж-зона, бар.

Запрошуємо на тренування!